Marchesi di Barolo Roero Arneis 2015 0.75L

2,800 Lekë

S’ka stok


Verë e bardhë. Prodhuar nga një varietet unik i rrushit i krahinës së Piemonte, Itali.
Varieteti i e rrushit: Arneis 100%
Njgjyrë e verdhë gjelbëroshe
Arome lulesh si akacie, pjeshkë e freskët dhe minerale.

SKU: 8004910389530 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite