Limoncello 0.7L

1,200 Lekë

S’ka stok


Limonceli i Kaprit është i famshëm në të gjithë botën.
Limoncel sipas metodës tradicionale të traditës së ishullit të Kaprit.
Limonceli prodhohet e ekskluzivisht nga limonet e Sorreto I.G.P 100 % tradicional 100 % natyral.
Përbërë nga limonë 100% Kaprez.
Pa ngjyrues, konservues apo stabilizues aromash.
Përdoret në kuzhine për të spërkatur akulloret dhe sallatat e frutave.

Alcohol Percentage

0.3

format

Shishe

volume

0.7L

brand

LIMONCELLO DI CAPRI

SKU: 8003695000432 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite