Lemon Soda Zero Kanace 0.33L

65 Lekë

Ka stok

+ -

E pasur me pulp fruti (limoni)
Produkt unik
Freskuese
Prodhuar me limon 100 % sicilian italian
Pa alkool , pije e gazuar , 0 sheqer
Ka një shije të ëmbël po dhe te athet, e shkëlqyeshme për aperitiv dhe kokteje. Një limonadë ideale për ditë të nxehta dhe jo vetem.
Shijoni limonët e vërtetë! Përbërësit:
Uji, Lëng limoni 12%, shurupi i glukozë-fruktoze
dioksidi i karbonit, aromat natyrale. pa ngjyrues dhe konservues.

SKU: 8000845065440 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite