Lemon Soda Pako 4 Cope Kanace 0.33L

260 Lekë

S’ka stok


E pasur me pulp fruti (limoni)
Produkt unik
Freskuese, me limon 100% sicilian
Pa alkool , pije e gazuar
Ka një shije të ëmbël po dhe te athet, e shkëlqyeshme për aperitiv dhe kokteje. Një limonadë ideale për ditë të nxehta dhe jo vetem.
Shijoni limonët e vërtetë! Përbërësit:
Uji, Lëng limoni 12%, shurupi i glukozës-fruktozës,
dioksidi i karbonit, aromatizues natyrale, pa ngjyrues dhe konservues.

SKU: 8050327350700 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite