Leffe Birrë e Zezë Shishe 0.33L

210 Lekë

Ka stok

+ -

Leffe Brune është një birrë elegante belge.
Ngjyra delikate midis kafesë dhe çokollatës e bëjnë atë edhe më të dëshirueshme.
Temperatura e shërbimit preferohet në 5-6 C °.
Shije autentike e hidhur që ekuilibrohet nga ajo e karamelit.
Me aromë të fortë të kafesë, fikut dhe qershisë së zezë dhe e drithrave të thekura.
Birrë kremoze e shkumëzuar.

SKU: 5410228146162 Kategori:
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite