Leffe Birrë e Kuqe Shishe 0.33L

200 Lekë

S’ka stok


Leffe Radieuse është një birrë belge sa elegante ashtu komplekse.
Si birrë është e errët me ngjyrë në kafe me nuancë të verdhë.
Temperatura e shërbimit preferohet në 5-6 C °
Shija e saj e hidhur është e balancuar në mënyre elegante nga aromat e lëkurës së portokallit, farat e koriandrit dhe maltit.
Birrë shumë komplekse e vlerësuar veçanërisht nga njohësit e birrave.

SKU: 5410228142072 Kategori:
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite