Kurtatsch Muller Thurgau Alto Adige 2016 0.75L 13%

2,400 Lek

Ka stok

+ -

Verë e bardhë.
Prodhuar nga një varietet unik i rrushit i krahinës së Alto Adige (Tiroli i Jugut)/ Itali
Varietetet e rrushit: Muller Thurgau 100%
Ngjyrë e verdhë në të gjelbër.
Tepër aromatike dhe e lehtë për t’u shijuar

Alcohol Percentage

0.13

format

Shishe

volume

0.75L

brand

KURTATSCH

SKU: 800086175079516 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite