Kurtatsch Lagrein 2015 0.75L

2,860 Lekë

Ka stok

+ -

Verë e kuqe.
Prodhuar nga një varietet unik i rrushit i krahinës së Alto Adige (Tiroli i Jugut)/ Itali.
Varieteti i rrushit: Lagrein 100%
Ngjyrë e kuqe e errët intensive.
Aromë frutash, shije ku dominon piperi dhe tanina
të buta që zgjasin.

SKU: 8000861750344 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite