Kozel, Kanaçe 0.5L

120 Lek

Kozel 11 Birre Bjonde Kanace 0.5L

Ka stok

+ -

Birre Ceke.
Perberesit: Uje, Malt, Elb, Hops
Kozel Lager ka një shije të butë, delikate të hidhur të malt dhe HOPS, dhe shkëlqen në mënyrë perfekte.

Alcohol Percentage

0.046

format

Kanace

volume

0.5L

brand

KOZEL

SKU: 8594404005782 Kategori:
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite