Kamiki Sakura Wood 50cl 48%

8,200 Lekë

+ -

Kamiki Sakura është një uiski i përzier me malt i cili ka shijuar dy periudha përfundimi! Përzierja e maltit te uiskit merret nga Japonia dhe më tej, dhe piqet në lis, e ndjekur nga një fazë e dytë e pushimit në fuçitë japoneze të drurit të kedrit, përpara se të përfundojë në fuçitë e pemëve sakura japoneze.

SKU: 4589858890118 Kategori:
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite