Kamiki Intense Wood Whisky 48%, 0.5L

8,000 Lekë

Uiski i parë japonez në botë i përfunduar në fuçi Cedar, me një shprehi të re për të gjithë ata, që duan një shije më intesive. Kamiki Intense Wood është një version ekskluziv i fituesit të shumë çmimeve në botë, Kamiki origjinal. Shija tij unike vjen si rezultat i një pëzierjeje të ujit të pastër japonez nga ujëvara e shenjtë e tokës së “perëndive” dhe përfundimi i tij  për një kohë të gjatë në fuçinë japoneze Cedar.

S’ka stok


SKU: 4589858890064 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite