Isolabella Amaro 18 100 cl

1,250 Lekë

+ -

E bërë nga një infuzion mjeshtëror i 18 bimëve aromatike unike, është një nga ëmbëlsirat më tradicionale italiane. Receta e re në 30%, e bën shijen më të fortë dhe më harmonike. Një pije klasike pas darkës, absolutisht freskuese me një spërkatje seltz, akull dhe një lëvozhgë limoni. Një e bitter unik, pagabueshem që nga viti 1871.

Lloji: bitter

Përmbajtja e alkoolit: 30%

Ngjyra: e errët

Aroma: aroma të dallueshme të bimëve aromatike, pak agrume

Shija: e butë, e plotë, e hidhur

Kategori:
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite