ILLY ESPRESSSO DECAF COFFEE GROUND 250GR

1,182 Lekë

Ka stok

+ -

Një bluarje që është klasike illy, illy decaffeinato përmban shijen dhe aromën klasike edhe kur nuk ka kafeinë. Me ëmëz karameli, luleje portokalli dhe jasmine që të lën një shije të ëmbël në fund. Përmbajtja e kafeinës jo më shumë se 0.1%.

SKU: 8003753900490 Kategori:
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite