ILLY CLASSIC ROAST 250GR -1

1,179 Lekë

Ka stok

+ -

Bluarja e veçantë me kafe 100% arabike illy ka një shije të butë, të pasur dhe me trup të plotë që është e krijuar nga bluarja e kokrrave 100% Arabike, të mbledhura nga zona të ndryshme në të gjithë botën. Kjo kafe autentike italiane është e qëndrueshme, e butë, e balancuar dhe asnjëherë e hidhur.

SKU: 8003753920191 Kategori:
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite