Hennessy VS Konjak 0.7L

4,500 Lekë

Ka stok

+ -

Hennessy VS, është një konjak që ndërthur traditën dhe inovacionin.
Ekuilibri i Hennessy-it midis pushtetit dhe elegancës, e ka bërë atë popullor me miliona njohës gjatë historisë së tij 250-vjeçare. Marka vazhdon të mbështesë vlerat e themeluesit të tyre, Richard Hennessy.
Hennessy VS, është një përzierje e shkëlqyeshme e më shumë se 40 marka-sh të ndryshme.
Zbutja e konjakut VS realizohet për dy deri në tetë vjet.
Piqet në fuçi të lisi, derisa konjaku të arrijë konsistencë.
Hennessy VS është një përzierje e guximshme, por harmonike, me erëza të pasura dhe shije frutash, të cilat kombinohen perfekte nga nuancat delikate të vaniljes.

Alcohol Percentage

0.4

format

Shishe

volume

0.7L

brand

HENNESSY

SKU: 3245990250203 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite