Hennessy VS Konjak 0.2L

1,500 Lekë

Ka stok

+ -

Përbëhet nga 40 markash të zgjedhura me kujdes nga rajoni i Konjakut.
Shumëllojshmëria e eaux-de-vie e zgjedhur e bën këtë Hennessy një konjak aromatik të përkryer.
Zbutja e konjakut VS realizohet për dy deri në tetë vjet;
Piqet në fuçi të lisi, derisa konjaku të arrijë konsistencë.
Ofron një aromë të mrekullueshme të vaniljes, disa erëza të tjera dhe lisi.

Alcohol Percentage

0.4

format

Shishe

volume

0.2L

brand

HENNESSY

SKU: 3245990319801 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite