Grand Marnier 0.7L

3,300 Lekë

S’ka stok


Konjaku origjinal i krijuar në 1880 nga Louis-Alexandre Marnier Lapostolle.
Grand Marnier është përzierja unike e konjakut Francez dhe portokalleve të hidhura.
Ka aromë të plotë, portokalli të hidhur e ekuilibruar nga notat e konjakut të lajthisë dhe kafesë.
Një përzierje delikate e konjakut të rafinuar.
Ka ngjyrë të verdhë me reflektime të artë dhe qelibar.
Është perfekt për të realizuar cocktails.

SKU: 3018300000245 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite