Glenmorangie 0.7L

6,000.00 Lek 4,500.00 Lek

Ka stok

+ -

Uiski skocez, prodhuar nga malti 10 vjeçar.
Glen Morangie është një uiski i mrekullueshëm.
Me ngjyrë të ndritshme, të artë dhe aroma të këndshme të frutave, bajameve dhe agrumeve.
Aroma e agrumeve dhe pjeshkave të pjekura zbutet nga aroma e vaniljes.
Përfundimi: një minutë pas shijimit, ju ngelet një shije e pastër dhe e kripur me aludime portokalli dhe pjeshke.
I përkryer për kokteje, si dhe për ata që duan të nisnin një aventurë në male.

Alcohol Percentage

0.4

format

Shishe

volume

0.7L

brand

GLENMORANGIE

SKU: 5010494560282 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite