Glen Grant 12-Vjeçar 0.7L

4,400 Lekë

Ka stok

+ -

Prodhuar nga 100% elb i pastër, i freskët, elbi skocez i korrur nga fushat e Morayshire.
Ruajtur në cilësinë më të lartë të arkave të lisit, të punuara artizanisht, për të paktën 12 vjet.
Ka një ngjyrë të ndritshme të artë dhe aromë lulesh.
Karakterizohet nga një aromë që përzihet bukur malti, karameli, vanilje dhe rrush të thatë, duke përfunduar me një shije të vazhdueshme të ëmbël dhe pak pikante.

SKU: 8000040630269 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite