Gambrinus Original 10 Birrë Bjonde Shishe 0.5L

120 Lek

S’ka stok


Birrë klasike çeke prodhuar për herë te parë në 1869.
Lloji lager me fermentim të ulët.
Temperatura e shërbimit preferohet në 5-6 ° C.
Ngjyrë e verdhë e kthjellët.
Përbërësit kryesor: malt, elb dhe hops.
Shije: E ëmbël, ndihet shija e mollës së karamelizur, mjaltit dhe qitros.

Alcohol Percentage

4.2999999999999997E-2

format

Shishe

volume

0.5L

brand

GAMBRINUS

SKU: 8594404008639 Kategori:
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite