ES The Pale Rose 2021 0.75L 12.5%

2,200 Lekë 1,760 Lekë

Ka stok

+ -

E emëruar nga ngjyra e saj transparente, rozë, The Pale nga Sacha Lichine personifikon të gjitha karakteristikat e një Rose autentike nga Provenca. Është ekspresive si brenda ashtu edhe jashtë dhe përmban freski të madhe aromatike në hundë e ndjekur nga nota më delikate frutash në qiellëz. Qiellza e saj elegante bashkohet bukur me etiketën e saj plot ngjyra dhe lozonjare. Lëreni The Pale nga Sacha Lichine t’ju transportojë në kohërat e mëparshme të zhurmshme.

SKU: 3666140005052 Kategori:
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite