Engine Gin 0.7L 42%

4,400 Lekë

Engine Gin ka lindur ne Itali, ne Barbaresco, një fshat në zonën e Langher ne rajonin e Alta Langa. Formula e tij eshte e lidhur ngushte me traditat italiane te Piedmontit. Frymezuar nga garat me motor dhe ato me makina dhe ne nder te figurave te rendesishme nga vitet 1970 – 1980 si Ford Gran Torino, Engine nuk gjendet thjesht ne nje shishe klasike. Paketimi i tij te kriion idene e shishes ikonike te vajit te motorit. Ka nje balance ideale me nje perfundim notash te rrenjeve te Jamballit, duke lejuar nje perqendrim te larte te aromave krejtesisht natyrale.

+ -

SKU: 8052107559549 Kategori:
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite