Edgar Sopper Gin 40%

1,714 Lekë

+ -

Gin Edgar Sopper karakterizohet nga prania e pesë përbërësve botanikë dhe, falë shijes së tij të thatë, por të butë, është një xhin i gjithanshëm. Ideale për përzierje, por edhe për t’u pirë drejt.Shishja është një shprehje e origjinës londineze të produktit: relievet e shtrirë në të gjithë gjatësinë e saj i referohen dritareve mbresëlënëse me njolla të Kew Gardens, kopshti botanik më i famshëm i vendit, si dhe një nga simbolet arkitekturore të Londrës.

SKU: 8000330531054 Kategori:
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite