Duca Nero Spumante Extra Brut 2021 0.75L 12%

2,800 Lekë

+ -

Verë spumante ekstra brut e varietetit Pinot Nerome përmbajtje alkooli 12.0% – 12.5% ​​nga krahina e Siçilisë, Itali.

Ngjyra: E verdhë kashte shumë e zbehtë me reflektime të gjelbërta

Shija: Me një elegancë të madhe tregon për notat minerale dhe e gjerë me freski dhe mineralitet të shkëlqyer.

Peshë 1 kg
Përmasa 1 × 1 × 1 cm
SKU: 8007063132374 Kategori:
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite