Dom Perignon Rose 2004 Shampanjë 0.75L

47,000.00 Lek

Ka stok

+ -

Nje verë joshëse, e matur dhe me shije të thellë.
Nje kombinim i errët i kakaos, duke i lenë vënd notave të frutave të cilat nga kombinimi i tyre japin një shije perfekte.
Fiq, nektarina, portokalle e sheqerosur. Shishe magjepsëse e zeze me etiket fosforeshente roze. Rrushi i përdoruer për përgatitjen e shampanjës është: Pinot Noir and Chardonnay.
Temperatura e konsumit 10 °C.

Alcohol Percentage

0.125

format

Shishe

volume

0.75L

brand

DOM PERIGNON

SKU: 3185370572740 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite