Dom Perignon Oenotheque 1996 Shampanjë 0.75L në Kuti

80,000 Lekë

Ka stok

+ -

Oenothèque, një ndër shampanjat me të mira dhe komplekse te Dom Pérignon.
Ekuilibri midis frutave dhe aciditetit është i mrekullueshëm.
Varieteteve të rrushit: 50% Chardonnay, 50% Pinot Noir.
Një ngjyrë e zbehtë me një kompleksitet të dukshem floral.
Aromë: limoni, drithrash e cila thyet nga aludimet e frutave tropikale,
fiqve dhe lajthive.

Alcohol Percentage

0.125

format

Shishe

volume

0.75L

brand

DOM PERIGNON

SKU: 3185370401811 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite