Dom Perignon Blanc 2009 Shampanjë 0.75L

29,000.00 Lek

Ka stok

+ -

Varieteti i rrushit përdorur: Pinot Noir dhe Chardonnay.
Shija shumë e mirë-ekuilibruar.
Aromë e pasur dhe e fortë, bajamesh të freskëta të kombinuara me agrume, agrume të ëmbëlsuara, fruta të thata, me lëvore druri të tymosura.
Ngjyra e verdhë e ndritshme, kashtë me ngjyrime të arta.
Temperatura e shërbimit 10-15°C.

Alcohol Percentage

0.125

format

Shishe

volume

0.75L

brand

DOM PERIGNON

SKU: 3185370623442 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite