Disaronno Trussardi Liker Mini 0.05L 28%

480 Lekë

S’ka stok


Liker, edicion i kufizuar, krijuar ne 2013.
Disaronno vesh simbolet dhe ngjyrat e Trussardit.
Shishja e re Disaronno Trussardi, është dhurata ideale për të apasionuarit pas stilit.
Temperatura e shërbimit 8 – 10° .
Perfekt për t’u kombinuar me kokteje. Arome dhe intensive e marzipanit të ëmbël, bajameve, qershive, portokallit arrave të pjekura dhe mjaltit.

SKU: 8001110200535 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite