Disaronno Liker Mini 0.05L 28%

280 Lekë

Ka stok

+ -

Krijuar për herë të parë në vitin 1525 .
Liker me ngjyrë qelibari me reflektime rubini.
Shije marzipani, vanileje, bajamesh, kajsish, macaroon dhe limonit, rrisin përmbajtjen aromatike dhe alkoolike duke e bërë shijen e Disaronnos të veçantë .
Temperatura e shërbimit 8 – 10° .
Kjo veçanti e bën atë një komponent ideal të koktejve.

Alcohol Percentage

0.28000000000000003

format

Shishe

volume

0.05L

brand

DISARONNO

SKU: 8001110001187 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite