Disaronno 0.7L

2,000 Lekë 1,700 Lekë

Ka stok

+ -

Krijuar për herë të parë në vitin 1525 .
Liker me ngjyrë qelibari me reflektime rubini.
Shije marzipani, vanileje, bajamesh, kajsish, macaroon dhe limonit,
rrisin përmbajtjen aromatike dhe alkoolike duke e bërë shijen e Disaronnos të veçantë .
Temperatura e shërbimit 8 – 10°.
Kjo veçanti e bën atë një komponent ideal për cocktails.

Alcohol Percentage

0.28000000000000003

format

Shishe

volume

0.7L

brand

DISARONNO

SKU: 8001110016303 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite