Crodino Shishe 0.1L

85 Lekë

Ka stok

+ -

Crodino është njw nga aperitivet mw tw famshwm nw Itali
Sekreti i suksesit të tij, është shija unike dhe e shijshme, nga një përzierje infuzionesh dhe distilatesh të bimëve, erëzash dhe frutave të zgjedhura.
Crodino e merr emrin nga Crodo, një qytet në Piemontin verior, ku prodhohet historikisht, që nga nga viti 1964, vitin e lindjes së aperitivit “Biond”.
Që nga 1995, Crodino wshtw pjesë e Grupit Campari.

SKU: 8000845800072 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite