Corvo Bianco 2020 0.75L 12% x6Cp

1,265 Lekë

+ -

Corvo Bianco E BARDHË

Varietet i rrushit – Rrush i bardhë

Lloji – E bardhë

Klasifikimi – Treguesi tipik gjeografik (IGT Sicilia)

Ngjyra – E verdhë kashte e ndezur me reflektime të qarta jeshile

Buqeta – intensive, me fruta dhe mesdhetare

Shije – E freskët, e gjallë, këndshëm e butë, harmonike dhe me karakter të mirë.

SKU: 800706312101920 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite