Corona Birrë Bjonde Shishe 0.355L

160 Lekë

Ka stok

+ -

Prodhuar në Meksikë që nga viti 1925.
Vjen në shishe qelqi shumë fine.
Përzierje e ekuilibruar midis të ujit të filtruar, elbit, hops, misrit dhe majasë.
Temperatura e shërbimit: 6-7 ° C.
Rekomandohet të shoqërohet me agrumin “lime”.
Ofron një aromë të butë, shije freskuese me shumë pak hidhësi.
Karakterizohet nga mungesa e shkumës, për këtë mund të pihet edhe direkt nga shishja.
Corona është një birrë e shkëlqyer për momente argëtimi.

SKU: 75032814 Kategori:
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite