Cloudy Bay Sauvignon Blanc 2019 0.75L

4,800 Lekë

S’ka stok


Verë e bardhë, me origjinë nga Marlborough, Zelanda e Re.
Prodhuar nga varieteti i rrushit: Sauvignon Blanc 100%.
Vera ka ngjyrë të verdhë e çelur me refleks ari.
Shumë e pasur në shije dhe me aroma të gjalla të frutave, si ananasi, mango dhe vanilja.

Alcohol Percentage

0.13500000000000001

format

Shishe

volume

0.75L

brand

CLOUDY BAY

SKU: 941840803001619 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite