Cinzano Vermouth Extra Dry 1 L

1,520 Lekë

Ka stok

+ -

Një vermouth me aromë delikate, ekstra i thatë që shijohet me akull.
Baza e përsosur për shumë cocktails.
Ngjyrë verdhë e zbehtë me ngjyrime të gjelbërta.
Aromë e freskët e nenexhikut, sherebelës dhe rigonit, me një aludim të erëzave dhe shënimeve të verës,
Shije e këndshme dhe ngrohëse.

SKU: 8000020000044 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite