Cinzano Rosso 1L

1,380 Lekë

Ka stok

+ -

Vermuth torinez, me ngjyrë qelibari, pasqyron infuzionin e pasur të bimëve dhe erëzave.
Është përbërës i përsosur për cocktails, falë shijes së tij delikate.
Një përzierje aromatike e vaniljes dhe qershisë së zezë, me një aluzion të karamelit të butë.
Në shijim është i butë, me aluzione delikate të ëmbëlsisë fillestare, duke kaluar në hidhërim.

SKU: 8000020000020 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite