Cielo e Terra Pinot Grigio 2018 0.75L

820 Lekë

S’ka stok


Verë e bardhë italiane, nga krahina e Piemonte, e prodhuar me rrush Pinot Grigio.
Prodhuar nga varieteti i rrushit: Chardonnay 100%.
E verdhë me reflekse të lehta gjelbëroshe.
Aromë intensive e mollës së verdhë dhe agrumeve me retrogusto freskie, shumë e pasur në minerale.

brand

CIELO

format

Shishe

SKU: 800890000218818 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite