Cielo e Terra Merlot Rosso 2015 0.75L 12%

900.00 Lek 799.00 Lek

Ka stok

+ -

Verë e kuqe e italiane e krahinës së Venetos
Aromatike me bulza të cilat realizohen me fermentim të dyfishtë.
Prodhuar nga varieteti rrushit: Merlot 100%.
Vera ka ngjyrë të kuqe intensive rubini e dendur.
Aromë frutash, butësi dhe ekuilibër, athtësi e
pëlqyeshme e varietetit merlot.

Alcohol Percentage

0.12

format

Shishe

volume

0.75L

brand

CIELO

SKU: 800890000421215 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite