Cielo e Terra Chardonnay 2019 0.75L

900.00 Lek 799.00 Lek

Ka stok

+ -

Verë e bardhë, prodhuar në krahinën Piemonte, Itali.
Prodhuar nga varieteti i rrushit: Chardonnay 100%.
Vera ka ngjyrë të bardhë me reflekse të lehta gjelbëroshe.
Aromë intensive e mollës së verdhë dhe agrumeve me retrogusto
freskie, shumë e pasur në minerale.

Alcohol Percentage

0.12

format

Shishe

volume

0.75L

brand

CIELO

SKU: 800890000107519 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite