Cielo e Terra Cabernet Sauvignon 2017 0.75L

900 Lekë

Ka stok

+ -

Verë e kuqe italiane e krahinës së Venetos.
Prodhuar nga varieteti rrushit: Cabernet Sauvignon 100%.
Vera ka ngjyrë të kuqe të thellë me reflekse vjollce.
Aromë frutash, butësi dhe ekuilibër, athtësi e pëlqyeshme e varietetit merlot.
Shije e plotë frutash të kuqe dhe erëza që dallohen lehtësisht me retrogusto të athët.

Alcohol Percentage

0.12

format

Shishe

volume

0.75L

brand

CIELO

SKU: 800890000103717 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite