Carpano Vermut Classico 1L

1,700 Lekë

S’ka stok


VERMOUTH I VËRTETË, ORIGJINALE KLASIKE.
Një produkt vërtet i jashtëzakonshëm, i konsideruar si një vermuth unik nga barmenët profesionistë dhe përbërësi thelbësor për krijimin e koktejit perfekt.
Carpano Classico bazohet në recetën origjinale të vermuthit të shpikur nga Antonio Benedetto Carpano.

SKU: 8004400007173 Kategori:
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite