Carpano Vermut Bianco 1L

1,700 Lekë

Ka stok

+ -

Më e ëmbël se e thata, Carpano Bianco ka nota bajamesh, frutash ekzotike dhe agrume. Shërbimi ideal është i ftohur me akull dhe një fetë grejpfrut.

SKU: 8004400072133 Kategori:
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite