Calanica Grillo 2021 0.75L 12.5% x6Cp

2,050 Lekë

+ -

Calanica Grillo

Variete rrushi – Grillo

Lloji – E bardhë

Klasifikimi – Treguesi tipik gjeografik (IGT Sicilia)

Ngjyra – E verdhë kashte e ndezur me reflektime të gjelbërta

Buqeta – Përcjell një nuancë frutash dhe një nuancë mesdhetare

Shije – E bollshme me një freski dhe qëndrueshmëri të mirë

Përmbajtja e alkoolit – 12.5% vol

SKU: 800706313226821 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite