Calanica Chardonay 2021 0.75L 12.5%

2,255 Lekë

+ -

Calanica Charnonnay

Varietet i rrushit – Chardonnay

Lloji – E bardhë

Klasifikimi – Treguesi tipik gjeografik (IGT Sicilia)

Ngjyra – E verdhë kashte e ndezur me reflektime të gjelbërta

Buqetë – intensive dhe elegante me nota komplekse frutash

Shije – E pamohueshme me fruta me një freski të jashtëzakonshme

Përmbajtja e alkoolit – 12.5% vol

SKU: 800706313224421 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite