Bud, Shishe 0.33L

155 Lekë

Bud Birre Bjonde Shishe 0.33L

Ka stok

+ -

Marka botërore dhe e vetmja që futet në 100 vendet e para të markave botërore. Falë kombinimit unik me famë botërore të shijes dhe freskisë së pastër, BUD quhet “Mbreti i Birrës”. BUD sot është më shumë se një birrë e shkëlqyer. Ashtë një markë kulti për disa breza njerëzish të suksesshëm, të bashkuar për të krijuar birrën më të mirë në botë.

Alcohol Percentage

0.05

format

Shishe

volume

0.33L

brand

BUD

SKU: 18200001680 Kategori:
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite