Bonomelli Çaj Xhinxher dhe Kurkuma 16 Bustina

320 Lekë

Ka stok

+ -

100% infuzion natyral i përbërë nga xhenxhefili dhe shafran i Indisë,
një kombinim i frymëzuar nga tradita më e bërjes së çajit, pa shtuar përbërës të tjerë.
Në kulturën orientale, infuzioni i marrë nga bashkimi i xhenxhefilit dhe rrënjëve të shafranit të Indisë, përdoret për shijen e tij intensive dhe është veçanërisht i përshtatshëm pas ngrënies.

format

Kuti

volume

32Gr

brand

BONOMELLI

SKU: 8001840387032 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite