Bonomelli Çaj për Linjat 16Bustina

320 Lekë

Ka stok

+ -

Aroma ekzotike e barit mate, guaranas dhe çajit jeshil ndërthuren me shijen e kamomilit, lules hibiskus dhe pjeshkës.
Ndihmon në sigurimin e energjisë, si dhe lufton lodhjen.
Pirja e çajit kombinuar me një mënyrë jetese të shëndetshme dhe një dietë të ekuilibruar dhe me kalori ndihmon në funksionimin e proceseve metabolike.

format

Kuti

volume

32Gr

brand

BONOMELLI

SKU: 8001840389616 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite