Bonomelli Çaj për Ftohje 16 Bustina

320 Lekë

Ka stok

+ -

Çaj 100% natyral bimor me një shije të veçantë dhe të këndshme, në të cilin freskia e trumzës dhe jamballit kombinohen perfekt, bimë që njihen tradicionalisht për të përmirësuar rrugët respiratore.
Kombinohet me vetitë balsamike, zbutëse dhe qetësuese të eukaliptit.

format

Kuti

volume

32Gr

brand

BONOMELLI

SKU: 8001840387537 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite