Bonomelli Çaj Mjedër dhe Ribes I Kuq 10 Bustina

220 Lekë

S’ka stok


Një përzierje çaji në ngjyrë të kuqe.
Ëmbëlsia e mjedrës, kombinohet këndshëm me rrush ribes.
Mjedra dhe Ribes I japin një shije freskuese dhe të athët.
Përgatitet me uji të ngrohtë ose të ftohtë.

format

Kuti

volume

23Gr

brand

BONOMELLI

SKU: 8001840380019 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite