Bonomelli Çaj Karkade dhe Goji 16 Bustina

320 Lekë

S’ka stok


100% infuzion natyral i përbërë ekskluzivisht nga Karkadè dhe manat Goji, pa shtuar përbërës të tjerë.
Infuzioni i përfituar nga kombinimi i Karkadè (i pasur me antocianina, të cilat ndihmojnë në luftimin e radikalëve të lirë të pranishëm në trup) dhe Goji (i cili kryen një veprim mbrojtës sinergjik kundër stresit)
Vlerësohet për shijen e këndëshme dhe vetitë saj antioksiduese.
Infuzioni Bonomelli Karkadè dhe Goji është i paketuar në lidhje me natyrën: të gjitha materialet janë 100% të riciklueshme.

SKU: 8001840387070 Kategori: ,
Navigation
Mbyll

Karta ime

Viewed

Recently Viewed

Close

Great to see you here !

A password will be sent to your email address.

Already got an account?

Kategorite